W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Jak co roku, 1 września br. w ZSP Nr 1 w Koluszkach odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016. W poczcie sztandarowym honory pełnili uczniowie klasy II TPSI: Radosław Szczepaniak, Robert Malinowski, Krystian Kotynia.

Na  boisku Pan Dyrektor powitał uczniów i życzył im osiągania sukcesów w bieżącym roku szkolnym. W swym wystąpieniu podkreślił, że szkoła dalej trwa i przyjmuje absolwentów gimnazjum do Technikum Nr 1 (w zawodach technik mechanik, technik pojazdów samochodowych, technik informatyk, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej) oraz ZSZ kształcącej w zawodach: kucharz, piekarz, mechanik pojazdów samochodowych, monter maszyn i urządzeń, fryzjer, lakiernik, stolarz, blacharz. Dyrektor zaznaczył, że w przyszłym roku szkolnym liczymy na większe zainteresowanie wyborem zawodów technikalnych

 

Zapraszamy do ZSP Nr 1 , który obchodził niedawno złoty jubileusz i może się pochwalić wykształceniem dużej rzeszy absolwentów, spośród których większość odniosła imponujące sukcesy. Gratulujemy i dziękujemy tym wychowankom, którzy ślą do nas swoje dzieci - to najlepsze świadectwo szanowania szkoły przy ul. Wigury 2.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.