W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

„Moralność pani Dulskiej”  Gabrieli Zapolskiej to jubileuszowa lektura dziesiątej odsłony Narodowego Czytania. Jak co roku uczniowie naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w akcję wspólnego czytania, którą na terenie Koluszek organizuje od lat Miejska Biblioteka Publiczna. Pod kierunkiem pani Moniki Łukowiak młodzież nagrała słuchowisko na podstawie sceny 5 aktu 1 sztuki. W przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie z klasy 3 TEIp oraz jeden tegoroczny absolwent szkoły. W  rolę głównej bohaterki komedii, Anieli Dulskiej, wcieliła się Dominika Ziółczyk. Odtwórcą roli Zbyszka został Bruno Kobus. Melę i Hesię zagrali: pani Monika Łukowiak i Andrzej Arndt. Narrację prowadził Sebastian Królak. Natomiast Piotr Jóźwik z klasy 4 TI odpowiedzialny był za montaż  słuchowiska.

Zapraszamy do wysłuchania słuchowiska nagranego przez uczniów naszej szkoły. Zostało ono opublikowane na Facebooku naszej szkoły i Miejskiej Biblioteki Publicznej.

https://www.facebook.com/zsp1koluszki

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.