W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

W tym tygodniu rozpoczynają się już lekcje przygotowawcze do turnieju OTWS. Do czasu finału będziemy spotykać się kilkukrotnie na zdalnych lekcjach, gdzie eksperci motoryzacyjni będą przygotowywać uczniów do finałowego testu. Wykłady będą publikowane na Facebooku OTWS, a uczniowie będą mogli je oglądać w ramach szkolnej nauki zdalnej z przedmiotów zawodowych.

Pierwszą lekcję, w najbliższy wtorek 30 marca, poprowadzi Maciej Hadryś z działu technicznego MAHLE Polska. Temat webinaru to „Zadania stawiane nowoczesnym silnikom spalinowym i ich zmiany konstrukcyjne oraz technologiczne". Program szkoleń będzie aktualizowany. W programie szkoleń będą webinary dotyczące m.in. olejów silnikowych, diagnostyki, systemu ADAS czy pracy kluczami dynamometrycznymi.

Publikacja odbędzie się o 8 rano, a szkolenie będzie dostępne przez cały dzień, 
do obejrzenia w wybranym czasie (np. podczas lekcji zawodowych).

Szczegóły na stronie:

http://www.otws.pl/a,72569,ruszaja-szkolenia-przed-otws-em.html

 

Pozdrawiamy

Redakcja Nowoczesny Warsztat

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.