W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

 

27 OTWS on-line 21.04.2021 r.

- Wcześniej wykłady online dla uczestników

    OTWS to konkurs skierowany do uczniów szkół samochodowych z całego kraju. Przez ostatnie lata odbywał się przy okazji targów Poznań Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, konkurs będzie natomiast w przestrzeni wirtualnej.

    Nadal on-line, ale w dniu finału – 21 kwietnia – będziemy z naszymi uczestnikami razem. Połączymy się z wirtualnego studia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uczniowie w domach (lub szkołach – jeśli te do kwietnia zostaną otwarte) będą wypełniać test wiedzy on-line. A jak się do niego przygotować? Już miesiąc przed turniejem ruszą specjalne lekcje zdalne. Dwa razy w tygodniu będziemy spotykać się z uczestnikami na wirtualnych szkoleniach. Pilni uczestnicy szkoleń z pewnością będą mieli dużo łatwiej podczas testu, bo na lekcjach padną odpowiedzi na pytania, które później zostaną zadane w czasie testu. Po każdej z kilku lekcji przygotowującej do finału będą też krótkie i szybkie testy z nagrodami dodatkowymi.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!!!!!

    Zapisy szkół i uczniów do turnieju na www.otws.pl (Login/Logowanie do szkół, które posiadają login i hasło z poprzedniego logowania; Rejestracja – dla szkół, które po raz pierwszy biorą udział w Turnieju).

    Termin mija 16 kwietnia o 23:59. W finale OTWS wyłonimy jak zwykle najlepszych uczniów techników i szkół branżowych, ekspertów poszczególnych dziedzin. Będzie też ranking szkół i ranking opiekunów. Zachęcamy więc nauczycieli, by zgłaszali do turnieju jak największą liczbę uczniów (max 20).

    Organizatorami turnieju niezmiennie są Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej, Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku, firma Sosnowski oraz miesięcznik Nowoczesny Warsztat. Zapraszamy do udziału!

 

Redakcja:

„Nowoczesny Warsztat”

 

 

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.