Szanowni Państwo, Rodzice/Opiekunowie, Młodzież, Dzieci

Kwarantanna narodowa to szczególnie trudny okres dla dzieci i młodzież, ze względu na liczne ograniczenia, w szczególności dotyczące kontaktów społecznych, w tym rówieśniczych.

W związku z powyższym w okresie ferii zimowych proponujemy następujące formy wsparcia (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00):

1. konsultacje i porady telefoniczne :
  • PPP w Koluszkach: 44 714 14 54, 513 702 750
  • zamiejscowe stanowiska pracy w Rzgowie: 503 924 115
  1. porady mailowe(pomoc specjalistów):

Aby usprawnić komunikację z nami prosimy w tytule maila wpisać specjalistę, z którym chcecie się skontaktować:

dyrektor - wsparcie,
psycholog - wsparcie
pedagog - wsparcie
logopeda - wsparcie
fizjoterapeuta– wsparcie

1. konsultacje/porady stacjonarne - po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu,
  2. konsultacje/ porady online za pomocą środków komunikacji elektronicznej- po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu,
  3. ciekawe artykuły,materiałydla dzieci i młodzieży, rodziców na stronie poradni ppp-koluszki.pl w zakładce „Aktualności” oraz „Dla Nauczyciela/ Rodzica”

Ponadto informujemy, że na terenie placówek odbywają się w kontakcie bezpośrednimdiagnozy, zajęcia specjalistyczne zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy w podwyższonym reżimie sanitarnym.

Na stronie www.ppp-koluszki.pl w zakładce „Ważne informacje” znajduje się wykaz telefonów do instytucji świadczących pomoc w sytuacjach kryzysowych, w systemie całodobowym.

Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Koluszkach

mgr Aleksandra Balcerak