W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach znalazł się w gronie 17 szkół, które otrzymały finansowe wsparcie od Fundacji Grupy PERN S.A.,  działającej już od 2013 r. i realizującej długofalowe działania w obszarze zaangażowania społecznego.  Dzięki dofinansowaniu nasza szkoła  mogła zakupić sprzęt komputerowy i elektroniczny o wartości 18.000 zł. Do pracowni komputerowej trafiły komputery o parametrach Intel Core i 3, 4 GB RAM, 120 GB SSD, klawiatury, monitory, projektory multimedialne. Doposażona została też pracownia elektryczna. Zakupiono mierniki elektryczne, mostki, płytki Arduino z osprzętem.

Modernizacja pracowni, zwłaszcza komputerowej stworzy warunki do rzetelnego realizowania podstawy programowej. Zakupiony sprzęt będzie miał bezpośrednie przełożenie na podniesienie atrakcyjności i skuteczności zajęć szkolnych. Dzięki wsparciu Fundacji  Grupy PERN S.A. szkoła podniesie jakość kształcenia.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.