Kolejny dzień pobytu w  słonecznej, ciepłej Leptokarii w ramach projektu „My way, My future – uczniowskie praktyki w Grecji” to czas wytężonej pracy. Elektrycy sporządzali schematy ideowe i montażowe układów elektrycznych i elektronicznych. Byli też z wizytą w  Urzędzie Pracy OAED Larisa. Mechanicy pojazdów samochodowych  demontowali silnik  pod fachowym okiem instruktora Pana Evangelisa. A informatycy montowali komputery osobiste z podzespołów. Na zajęciach poznawali  podstawy zarządzania wersją z wykorzystaniem repozytorium GIT. Tworzyli stronę internetową z wykorzystaniem bukstref4. W godzinach popołudniowych uczestnicy projektu zgłębiali kulturę Grecji. Wzięli udział  w lekcji tańców greckich prowadzonej przez  wykwalifikowanego instruktora tańca.