W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Drogie koleżanki,  drodzy koledzy, drodzy nauczyciele i rodzice oraz wszyscy, którzy to czytacie!

Pozdrawiamy Was serdecznie ze słonecznej, ciepłej Leptokarii w Grecji, do której po wielogodzinnych trudach podróży dotarliśmy w poniedziałek przed południem, po to, by odbyć staż zawodowy w ramach projektu "My way, My future - uczniowskie praktyki w Grecji" sfinansowanego ze środków UE.  Zakwaterowaliśmy się w czterogwiazdkowym hotelu Posejdon niecałe 100 metrów od morza. Pogoda i humory nam sprzyjają. Zapału do pracy w czasie praktyk też nam nie brakuje. Szkolenie BHP mamy już za sobą.  Zapoznaliśmy się też ze stanowiskami pracy i harmonogramem zajęć praktycznych. Już pierwszego dnia pobytu w Grecji  znalazł się też czas na zwiedzanie okolicy i pierwszą kąpiel w Morzu Egejskim.

We wtorek 5 listopada wzięliśmy się już ostro do pracy. Praktyki czas zacząć. Technicy elektrycy pod czujnym okiem instruktora demontowali instalację elektryczną w Hotelu Golden Sun w miejscowości Nea Mesagkala. Technicy informatycy rozmieszczali elementy na stronie www. za pomocą CSS. Natomiast mechanicy pojazdów samochodowych w jednym z okolicznych warsztatów zapoznali się  z urządzeniami i oprzyrządowaniem na stanowisku pracy  mechanika poj. samochodowych, demontowali  amortyzatory, wymieniali olej i płyny eksploatacyjne w samochodzie.

Po ciężkiej pracy wszystkie grupy zawodowe uczestniczyły w zajęciach rozwijających kreatywność.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.