W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

     W dniu 17 października 2019 r. w naszej szkole  odbyło się szkolenie z podstaw Camtasia Studio.  Uczniowie mieli możliwość nauczyć się, jak stworzyć film. Zapoznali się z procesem jego montażu , wstawiania napisów oraz innych efektów filmowych. W ramach szkolenia młodzież mogła połączyć ze sobą dowolne materiały wideo, zdjęcia, narracje, podkłady muzyczne itd. Program Camtasia studio jest łatwy w obsłudze, więc nasi uczniowie szybko przyswoili sobie materiał szkolenia.  Efekt finalny publikowali w popularnych formatach tj. mp4, avi, wmv, mov. Szkolenie zorganizowali i przeprowadzili Paweł Wysokiński i Andrzej Witczak.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.