W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

     

GALERIA

            Wystrzałową niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka zrobiła swojej klasie III TEIM wychowawczyni, pani Małgorzata Wawrzonowska. Zabrała ona wychowanków na poligon w Zapadach. Tam uczniowie wzięli udział w Akademii Strzeleckiej, która rozpoczęła się  krótką musztrą i szkoleniem z zakresu budowy broni i postaw stzeleckich. Następnie młodzież wzięła do ręki broń - karabin AK i pistolet XDM -  i pod czujnym okiem instruktorów zaczęła strzelać do wyznaczonego celu. Należy podkreślić, że większość strzałów  była celna, za co chłopaki zostali uroczyście nagrodzeni certyfikatami. W nagrodę wychowawczyni zorganizowała im ognisko.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.