W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

10 września br. już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji "Narodowe Czytanie" zainicjowanej 8 lat temu.. W tym roku przedstawiciele klasy II TEI (Malwina Lesiak i Mateusz Siuciński) oraz klasy III TMEI (Natalia Heleniak) czytali fragmenty noweli  E. Orzeszkowej pt. "Dobra pani". W akcji uczestniczyła cała klasa II TEI, Młodzież odkrywała piękno i aktualność polskich nowel zaproponowanych do przeczytania w tym roku przez Parę Prezydencką. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koluszkach, gdzie corocznie odbywa się akcja, uczniowie wysłuchali fragmentów "Katarynki" B. Prusa, "Sachem" H. Sienkiewicza i "Dobrej pani" E. Orzeszkowej.

Copyright © 2022 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.