W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA   

     30 listopada w piątek w nietypowy sposób świętowano w naszej szkole andrzejki. Uczniowie klas drugich  zorganizowali otrzęsiny dla pierwszaków. Imprezę prowadzili Natalia Heleniak i Krystian Ołubek oraz Łukasz Buczkowski. Uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami musieli sporo się natrudzić, zanim oficjalnie zostali przyjęci do społeczności naszej szkoły. Pierwszaki z dwóch klas rywalizowali ze sobą w  6 konkurencjach, które miały sprawdzić wytrwałość naszych kotów. Młodzież śpiewała, tańczyła, ścigała się, przeciągała linę, robiła naszyjniki z cukierków i oczywiście zmuszona została do wypicia magicznego trunku. Wszystko po to, by stać się pełnoprawnymi uczniami. Rywalizacja pomiędzy dwiema klasami pierwszymi zakończyła się remisem. Na koniec każdy z kotów postawił na kartonie pieczęć w formie odbitej dłoni oraz zjadł słodki poczęstunek.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.