W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

   

     22 listopada br. mechanicy pojazdów samochodowych odbyli szkolenie dotyczące układów hamulcowych firmy Brembo, znanej dziś jako przedsiębiorstwo z ogromnym doświadczeniem, wytwarzające elementy układów hamulcowych dla samochodów produkowanych w Japonii, USA i Europie. Od początku swojej działalności Brembo wypracowało ponad 900 tarcz hamulcowych różnej wielkości. Brembo jest dostawcą takich potentatów motoryzacyjnych jak: Porsche, Mercedes, Lancia, Nissan, Chrysler, a także Maserati, Alfa Romeo, Fiat, Lotus, Audi. Szkolenie było pierwszym z całego cyklu szkoleń technicznych zaplanowanych w tym roku szkolnym.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.