W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

W dniu 22 października odwiedzili nas uczniowie klas siódmej i ósmej Szkoły Podstawowej w Długiem. Goście uczestniczyli w zajęciach zawodoznawczych prowadzonych przez naszych nauczycieli przedmiotów zawodowych. W pracowniach elektrycznej, mechanicznej, pojazdów samochodowych i informatycznej uczniowie mieli możliwość zapoznania się ze sprzętem dydaktycznym i wykonania ćwiczeń praktycznych, które na co dzień przeprowadzają nasi mechanicy, informatycy i elektrycy.

Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera. Uczniowie szkoły podstawowej zdobyli wiedzę na temat zawodów, których mogą w przyszłości uczyć się w ZSP Nr 1, a ich starsi koledzy sprawdzili się w roli „specjalistów” z mechaniki, informatyki i elektryki.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.