W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

Czwartek upłynął w przypadku elektryków i informatyków na praktykach: elektrycy „dopieszczali” żyrandole, informatycy zapoznali się z mikrokontrolerami na płytkach „Arduino”. Mechanicy spędzili przedpołudnie na zwiedzaniu kolekcji zabytkowych samochodów. Po obiedzie czekał nas przyspieszony kurs tańca zorby pod okiem profesjonalnego instruktora. Wyróżniających się kursantów uhonorowano nagrodami w kategoriach: najlepszy tancerz, najbardziej spocony i najgorszy tancerz. Zorba najlepiej wychodziła panu prof. M. Bryksie i K. Dziubkowi. Po kolacji przyszedł czas na pożegnania: z naszym opiekunem i pilotką p. Justyną Janczewską, nauczycielem Przemysławem Pedryczem, koordynatorem zajęć i tłumaczką Anną Demianiuk oraz właścicielem hotelu. Dzień zakończył się wspólnym oglądaniem meczu Polska – Portugalia na ekranie w ogrodzie hotelu.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.