W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Kolejny dzień praktyk minął bardzo pracowicie.  W morzu walczyliśmy z wielkimi falami. Pan profesor Bryksa z trudem wyszedł z wody, ale szybko nabrał sił i na zajęciach praktycznych obserwował zmagania uczniów z montażem instalacji elektrycznej oraz lutowaniem układów elektronicznych. Niezwykle ciekawe zadanie mieli technicy mechanicy . Musieli zaprojektować i wykonać przybornik na ołówki. Nie nudzili się również mechanicy pojazdów samochodowych – zmontowali, rozłożony wczoraj, silnik Nissana Qashqai. Główny mechanik firmy „Maroukas Service” -  pan Vangelis  przeprowadził na koniec zajęć instruktaż prawidłowego zamiatania warsztatu samochodowego. Natomiast informatycy instalowali i konfigurowali urządzenia: router, skaner i kamerę telewizyjną.

Na zakończenie dnia nasi uczniowie wraz z kolegami z Bochni wylali siódme poty w meczu siatkówki.

GALERIA - Kąpiel w morzu

GALERIA - Praktyki mechaników - monterów

GALERIA - Praktyki mechaników samochodowych

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.