W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

 

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie  „Simply the best – uczniowskie praktyki w Grecji” realizowanym z programu: „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” ze środków POWER na zasadach programu ERASMUS+ . Jest on adresowany do technicznych szkół średnich w całej Polsce. W jego ramach młodzież ma możliwość wyjechać do wybranych krajów europejskich, by poszerzyć swoją wiedzę o świecie i zdobyć nowe umiejętności.  Nasz wniosek został zaakceptowany!!!. Projekt przewiduje wyjazd 50 naszych uczniów na 2-tygodniowe praktyki zawodowe do Grecji w listopadzie 2018r. W ramach praktyk przewidziane są również liczne atrakcje.  W związku z tym prowadzimy wstępną rekrutację wśród uczniów naszej szkoły.GALERIA

       

Znalezione obrazy dla zapytania erasmus plus

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.