W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

W dniach 17 i 18 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Koluszkach przeprowadzona została akcja otwartych drzwi. Uczniowie okolicznych gimnazjów mieli sposobność zapoznania się z profilami nauczania szkoły,  zwiedzenia klasopracowni i szkolnych warsztatów oraz wzięcia udziału w ćwiczeniach z  użyciem pomocy naukowych, stosowanych w nauczaniu przedmiotów zawodowych. Mogli także spotkać się z przedstawicielami firmy PROCAD, która dołączyła w tym roku do listy przedsiębiorstw (AGAT S.A., KONGSBERG AUTOMOTIVE, WYTWÓRNIA BRONI POPIŃSKI, PTAK S.A.) patronujących szkole. Największym powodzeniem cieszyły się pracownie techniczne, w których uczniowie prezentowali różne urządzenia, służące im w zdobywaniu umiejętności zawodowych oraz zaimprowizowany salonik fryzjerski, gdzie można było zmienić uczesanie.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.