W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

GALERIA

W piątek 6.04.2018r. uczniowie klasy 1TMEI  uczestniczyli w dwóch niecodziennych lekcjach. By odbyć ciekawe zajęcia z wiedzy o społeczeństwie i podstaw przedsiębiorczości, udali się aż do Warszawy. Pierwsza lekcja na temat inwestowania kapitału przeprowadzona została na Giełdzie Papierów Wartościowych. Uczniowie poznali symbole GPW. Zapoznali się z podstawowymi terminami giełdowymi, a przede wszystkim dowiedzieli się, jakie warunki trzeba spełnić, by móc obracać papierami wartościowymi.

Druga nietypowa lekcja odbyła się w siedzibie Sejmu i Senatu. Młodzież poznała tryb ustawodawczy, odwiedziła salę posiedzeń Sejmu i korytarze sejmowe.  Nietypowe okoliczności towarzyszące zdobywaniu wiedzy, z pewnością sprzyjały pobudzeniu zainteresowań uczniów i zapamiętywaniu prezentowanych informacji.

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.