W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

 

7 marca br. Waldemar Knyszyński, uczeń kl. III Branżowej Szkoły I stopnia reprezentował naszą szkołę w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o prawie pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Poznaj swoje prawa w pracy"". Jego organizatorem  był Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi, który dzięki uprzejmości i zaangażowaniu pracowników  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 w Łodzi, zaprosił uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego, laureatów etapów szkolnych, do udziału w konkursie. W etapie regionalnym Waldek rywalizował z  61 uczestnikami z 34 szkół ponadgimnazjalnych. Wszyscy biorący udział w konkursie mieli za zadanie rozwiązanie pisemnego testu składającego się z 35 pytań (za każdą prawidłową odpowiedź był przyznawany 1 punkt). Waldek spisał się na medal. Uzyskał 29 pkt. Duża konkurencja nie pozwoliła mu jednak zakwalifikować się do ogólnopolskiego finału. Mimo to gratulujemy koledze!

 

 

Copyright © 2023 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.