W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

 GALERIA

RADOSŁAW SZCZEPANIAK  został stypendystą Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2016/2017. Do klasy czwartej otrzymał promocję
z wyróżnieniem, uzyskując najwyższą średnią ocen w ZSP nr 1 w Koluszkach.

Uroczystość uhonorowania najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbyła się
17 listopada 2017r. w
głównej auli na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Prymusom dyplomy wręczali: wojewoda łódzki Zbigniew Rau i kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski. Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymało 230 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów są przyznawane od 1997 roku. Mogą je otrzymać uczniowie liceów i techników, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub są najlepsi w co najmniej w jednej dziedzinie wiedzy, a w pozostałych uzyskują wyniki co najmniej dobre. Każda szkoła może wytypować tylko jednego kandydata.

 

Serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy sukcesów w bieżącym roku szkolnym!

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.