W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Dnia 23. 10. br wzięliśmy udział w międzynarodowej konferencji pt. "Technologie. Wiedza. Kompetencje."  zorganizowanej przez Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego. W konferencji uczestniczyli uczniowie szkół polskich i zagranicznych. Wśród nich znalazła się młodzież naszej szkoły wraz z opiekunem, panem Pawłem Wysokińskim. Najlepsi uczniowie z klas: I TI i II TI mieli okazję wziąć udział w warsztatach tematycznych: 

  1. Marcel Drożdzyk - Wirtualizacja systemów informatycznych
  2. Dominik Wilk - "Wirtualizacja systemów informatycznych"
  3. Łukasz Buczkowski - Wielki świat nanomateriałów
  4. Daniel Krysiak - Tworzenie aplikacji mobilnych
  5. Maciej Babski - InMoove

Uczniowie w czasie konferencji zdobyli też informacje na temat  kierunków kształcenia na UŁ. Dowiedzieli się od  profesorów, dlaczego warto wybrać  konkretny kierunek studiów i jakie możliwości stwarza podjęcie nauki na wyższej uczelni.

 

Więcej zdjęć znajdziecie poda adresem https://flic.kr/s/aHsm6Jz3Em

Copyright © 2024 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.