Dnia 6 lutego 2017r. odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Koluszkach uroczysty apel, na którym uhonorowani zostali wyróżniający się uczniowie.

Podczas apelu Pochwałę dyrektora szkoły za stuprocentową frekwencję w I semestrze roku szkolnego 2016/2017 oraz wzorowe wywiązywanie się z obowiązków uczniowskich otrzymali:

- Dawid Lewandowski
    - Marcel Drożdżyk
    - Damian Górski
    - Radosław Szczepaniak

Mechanikom, biorącym udział w szkoleniach prowadzonych przez producenta części samochodowych firmę MAHLE Sp. z o.o., wręczone zostały certyfikaty uczestnictwa.

Oficjalne podziękowania wręczono osobom, które zaangażowały się w sposób szczególny w realizację zadań wynikających z Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka:

- Natalii Płockiej
    - Łukaszowi Czajkowskiemu
    - Magdalenie Stasiak
    - Dominikowi Wilkowi
    - Damianowi Górskiemu

Za wzorową postawę uczniowską i dobre wyniki w nauce Robert Głowacki, Krystian Spała i Piotr Skibiński z klasy 1 technikum elektrycznego otrzymali tablety multimedialne. Nagrody wręczyli przedstawiciele zarządu Przedsiębiorstwa AGAT: Dyrektor Pionu Technicznego Tadeusz Siejkowski oraz Dyrektor Oddziału Budownictwa Energetycznego i Automatyki Marek Olczyk.

Nagrody rzeczowe dla osób osiągających najlepsze wyniki w nauce są tylko jednym z elementów współpracy pomiędzy Przedsiębiorstwem AGAT a szkołą. Każdy z uczniów klasy patronackiej ma ponadto zagwarantowane praktyki zawodowe w firmie, a na solidnych czekają miejsca pracy. AGAT organizuje także i finansuje wycieczki zawodoznawcze dla techników elektryków. W początkach roku szkolnego uczniowie ZSP Nr 1 mieli możliwość obejrzenia dworca kolejowego Łódź Fabryczna jeszcze przed oficjalnym otwarciem, natomiast w najbliższym czasie zwiedzą centrum edukacyjne PGE Giganty Mocy w Bełchatowie.

ZSP1