W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Kalendarz wydarzeń szkolnych

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

GALERIA

 

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy uczestniczyli w ogólnopolskim Digital Youth Forum, wydarzeniu poświęconym edukacji w zakresie bezpiecznego, kreatywnego i pozytywnego korzystania z Internetu i nowych technologii. Impreza skierowana jest do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1-3 szkół ponadpodstawowych. Jak co roku wystąpiło wielu młodych prelegentów, którzy wnoszą nową jakość w korzystanie z social mediów, często pomimo własnych ograniczeń i niepełnosprawności.

W tym roku pojawili się m. in.:

                  Jan Gawroński, piętnastolatek ze spektrum autyzmu, a jednocześnie społecznik, działający w Fundacji Autism Team, Inicjatywie Obywatelskiej „Chcemy całego życia!”, pomysłodawca i organizator Klubu Świadomej Młodzieży, który zrzesza dzieci i młodzież w spektrum autyzmu, aktor grupy teatralnej Autentyczni Artyści;

                  Michał Rogalski, który od ponad roku tworzy największą publicznie dostępną bazę danych o epidemii koronawirusa w Polsce. Z jego pracy korzystają nie tylko tysiące obywateli dziennie, ale też dziennikarze, zespoły badawcze, czy uniwersytety.

DYF w naszej szkole transmitowane było online.

 

Dziękujemy za ciekawe wystąpienia.

Copyright © 2021 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.