Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

W dniu 18 lutego 2020 r. w Auli im. prof. W. Szuberta na Uniwersytecie Łódzkim odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej z terenu całego województwa łódzkiego.

Galę uroczyście otworzył Łódzki Kurator Oświaty, Pan Grzegorz Wierzchowski oraz I Wicewojewoda Łódzki, pan Karol Młynarczyk.

Gali towarzyszył występ trzech niezwykle utalentowanych młodych artystek, uczennic Szkoły Muzycznej I Stopnia z Łodzi, z oryginalnym repertuarem na harfę.

Wśród licznej grupy uczniów nagrodzonych dyplomem stypendysty Prezesa Rady Ministrów, wręczanym wspólnie przez Łódzkiego Kuratora Oświaty wraz z I Wicewojewodą Łódzkim, znalazł się uczeń klasy IV TI, Marcel Drożdżyk, który dumnie reprezentował naszą szkołę.

Na pytanie, czemu wkłada On tyle wysiłku w osiągnięcie wysokich wyników w szkole, Marcel odpowiedział: Myślę, że szkoła jest po to, aby mózg nie umarł.

Jesteśmy bardzo dumni i Gratulujemy Naszemu Stypendyście.

Marcelu, życzymy Ci dalszych sukcesów na zbliżającej się, nowej (studenckiej) drodze życia !

Copyright © 2021 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.