W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZS nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Kalendarz wydarzeń szkolnych

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

   

GALERIA

        W dniach 3.10.2019 r. i 10.10 2019 r. r. zorganizowane zostały szkolne zawody w piłce siatkowej. Do rywalizacji zgłosiło się dziewięć drużyn klasowych, które po losowaniu utworzyły trzy grupy:

Grupa I:

·         3 TMIE

·         1 TE

·         2 mw

Grupa II:

·         4 TPSIE

·         1 mw

·         1 TEI p

Grupa III:

·         2 TIE

·         1 TI

·         3 mw

3.10.2019 r. zespoły rywalizowały ze sobą grając w grupach systemem „każdy z każdym” Rozegrano dziewięć spotkań eliminacyjnych. Mecze toczyły się do dwóch wygranych setów. Oto wyniki:

Grupa I:

3 TMIE –  1 TE        [2:0]  (25:20) (25:13)

1 TE         2 mw      [2:0]  (25:23) (25:23)

3 TMIE    2 mw      [2:0]   (25:14) (25:16)

 

            1 miejsce –  3 TMIE (2 wygrane)

            2 miejsce –  1TE       (1 wygrana)

            3 miejsce –  2 mw    (0 wygranych)

 

Grupa II:

4 TPSIE – 1 mw     [2:0]  (25:16) (25:10)

1 mw      1 TEI p   [2:0]  (25:22) (25:13)

4 TPSIE – 1 TEI p  [2:0]  (25:10) (25:14)

 

            1 miejsce – 4 TPSIE  (2 wygrane)

            2 miejsce – 1 mw       (1 wygrana)

            3 miejsce – 1 TEI p   (0 wygranych)

 

 Grupa III:

2 TIE – 1 TI     [2:0]  (25:13) (25:15)

1 TI    3 mw   [2:1]  (25:15) (22:25) (15:13)

2 TIE – 3 mw  [2:0]  (25:15) (25:15)

 

            1 miejsce – 2 TIE  (2 wygrane)

            2 miejsce – 1 TI     (1 wygrana)

            3 miejsce – 3 mw  (0 wygranych)

10.10. 2019 r. drużyny, które wyszły z grup rywalizowały o miejsca I – III.  grając systemem „każdy z każdym”

 Oto wyniki:

4 TPSIE – 3 TMIE  [2:0]  (25:12) (25:20)

3 TMIE – 2 TIE      [0:2]  (24:26) (20:25)

4 TPSIE – 2 TIE     [2:0]  (25:11) (25:18)

Mistrzem szkoły w piłce siatkowej została klasa 4 TPSIE. Drugie miejsce zajęła klasa 2 TIE , a trzecie miejsce klasa 3 TMIE.

 Oto pełna lista uczestników zawodów:

1 mw:

  • ·         Drożdżyk Krzysztof
  • ·         Maszkowski Kacper
  • ·         Jasiński Jan
  • ·         Wacławik Grzegorz
  • ·         Zdyb Jakub
  • ·         Kubiak Adam
  • ·         Lewandowski Kacper
  • ·         Antosiak Mateusz

1 TEI p:

  • ·         Grobelny Michał
  • ·         Szajkowski Mikołaj
  • ·         Michniewicz Krzysztof
  • ·         Kaczorowski Kamil
  • ·         Janik Mateusz
  • ·         Bitel Kacper
  • ·         Przewoźniak Patryk
  • ·         Gębczyński Mateusz

1 TE:

  • ·         Marczyk Jakub
  • ·         Woźniak Kacper
  • ·         Woźniak Jakub
  • ·         Fijałkowski Jarosław
  • ·         Domiza Mateusz
  • ·         Milbrandt Patryk
  • ·         Milbrandt Sebastian
  • ·         Trela Bartek

1TI:

  • ·         Gruszczyński Damian
  • ·         Michalski Dawid
  • ·         Szewczyk Jakub
  • ·         Nazarski Antek
  • ·         Biernat Hubert
  • ·         Milczarek Szymon
  • ·         Gładki Mateusz
  • ·         Kamiński Mateusz

2 mw:

  • ·         Gzowski Gracjan
  • ·         Bądzior Rafał
  • ·         Zalewski Kacper
  • ·         Lesiak Kacper
  • ·         Kruś Krystian
  • ·         Kusiak Piotr
  • ·         Sobczak Klaudia
  • ·         Łomża Wiktoria

2 TIE:

  • ·         Kowalczyk Marcin
  • ·         Martirosyan Krystian
  • ·         Siuciński Mateusz
  • ·         Solarek Mateusz
  • ·         Jaworski Filip
  • ·         Stańczyk Wiktor
  • ·         Dzierżanowski Jakub
  • ·         Jóźwik Piotr

3 mw:

  • ·         Szczepański Jakub
  • ·         Podwysocki Mikołaj
  • ·         Lis Robert
  • ·         Sobkiewicz Michał

3 TMIE:

  • ·         Łapka Arkadiusz
  • ·         Ludwiczak Mateusz
  • ·         Cerbe Robert
  • ·         Grzejszczyk Hubert
  • ·         Filipiak Daniel
  • ·         Babski Maciej
  • ·         Staroń Tomasz

4 TPSIE:

  • ·         Wilk Dominik
  • ·         Spała Krystian
  • ·         Górski Damian
  • ·         Dziubek Kamil
  • ·         Lenart Patryk
  • ·         Baranowski Jakub
  • ·         Lewandowski Dawid
  • ·         Marczyk Norbert

Copyright © 2022 Zespół Szkół nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.