W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZSP nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Kalendarz wydarzeń szkolnych

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

GALERIA

Dnia 6 lutego w naszej szkole podsumowano wyniki pierwszego semestru roku szkolnego 2018/2019 oraz wszystkie wydarzenia z życia szkoły z pierwszego półrocza. Wyróżniono uczniów i całe klasy z najwyższą średnią ocen i średnią frekwencją. Ogromną  niespodziankę sprawiła klasa IITI, osiągając średnią ocen ze wszystkich przedmiotów 4,51. Na uroczystości obecni byli również przedstawiciele firm AGAT S.A. i KONGSBERG AUTOMOTIVE, patronujących klasom kształcącym młodzież w zawodach; technik elektryk i technik mechanik. Nagrodzili oni najzdolniejszych uczniów z klas ITE, IITE, IIITE i IITM i życzyli im dalszych sukcesów w nauce i rozwoju zawodowym.

Podczas uroczystości podsumowano również cykle szkoleń dla mechaników i techników pojazdów samochodowych. Warto podkreślić, że w pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w czterech bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez wiodące na rynku firmy branży motoryzacyjnej: BREMBO, HELLA, CONTITECH, MAHLE. Kursantom zostały wręczone certyfikaty uczestnictwa, a wyróżniającym się wiedzą - nagrody w postaci firmowych gadżetów. Potwierdzenia uczestnictwa w znaczący sposób wzbogacą CV przyszłych absolwentów szkoły przy ulicy Wigury.

W czasie apelu dyrektor przypomniał wszystkim zgromadzonym o mających miejsce w początku października zawodowych praktykach w Grecji, w których uczestniczyli uczniowie technikum i branżowej szkoły I stopnia.

Wszyscy oni otrzymali potwierdzenia uczestnictwa w projekcie Simply the best zrealizowanym w ramach  programu: „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, finansowanego ze środków POWER na zasadach programu ERASMUS+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Dyrektor poinformował również o zaplanowaniu udziału w kolejnym projekcie związanym z wyjazdem na zawodowe praktyki do Grecji.

Na zakończenie został podsumowany udział szkoły w ogólnopolskim programie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych p.t.: LEKCJE Z ZUS, realizowanym na lekcjach przedsiębiorczości.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.