W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Ostatni dzwonek!!! Dołącz do ZSP nr 1 w Koluszkach

szkołą pozytywnego wyboru

Kalendarz wydarzeń szkolnych

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

GALERIA               

  Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane jest w polską tradycję. Corocznie  wystawia się je w naszej szkole. Tegoroczne Jasełka zostały przygotowane przez uczniów klasy I Technikum pod opieką katechety Roberta Wojtasia. Przedstawienie było dla nas wszystkich lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Uczniowie dołożyli wielu starań, aby tegoroczne Jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz na długo zapisały się w pamięci uczniów.

                Spektakl okazał się niezwykle wzruszający, a gromkie brawa świadczyły o uznaniu publiczności dla młodych aktorów. Po występie głos zabrał dyrektor szkoły pan Krzysztof Serwa oraz przedstawiciel Samorządu Szkolnego, którzy złożyli wszystkim świąteczne życzenia. Po części artystycznej odbyły się w salach lekcyjnych spotkania opłatkowe uczniów z wychowawcami. W realizację spektaklu ponadto zaangażował się pan Krzysztof Olejnik i Wiktoria Kowalczyk z klasy 3w.

Copyright © 2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Koluszkach Rights Reserved.